Multiagencja ubezpieczeniowa - wiele firm w jednym biurze:

Inter Risk Generali Concordia Benefia
Uniqua Ergo hestia Hdi Inter
allianz pzu logo warta logo proama 

HDI prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

Produkty:

Samochód - Ubezpieczenia komunikacyjne chronią kierowcę, pasażerów oraz pojazd przed skutkami awarii, wypadków i kolizji w trakcie podróży krajowych i zagranicznych.

Turystyczne - Ubezpieczenia turystyczne zapewniają kompleksową ochronę podczas pobytu za granicą w celu turystycznym / szkoleniowym / wykonywania pracy lub podczas pobytu na terenie Polski w celu amatorskiego uprawiania sportów

Dom - Ubezpieczenie skierowane jest do klientów indywidualnych zainteresowanych szeroką ochroną ubezpieczeniową swojego budynku lub mieszkania

 

Ubezpieczenie HDI firma to kompleksowe ubezpieczenie podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Ubezpieczenie oferuje duży wybór wariantów - można np. ubezpieczyć od ognia i innych żywiołów budynek wraz z mieniem albo tylko sam budynek.

Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych.Ubezpieczenia ogniowe zapewniają fundamentalną ochronę majątku przedsiębiorstwa przed skutkami o charakterze katastroficznym.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zapewnia ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub posiadanym mieniem.

Nasze biura na ulicy Moniuszki w TarnobrzegZapraszamy serdecznie do
naszego biura w Tarnobrzegu

tel./fax.: 15 823 62 34 | tel. 15 822 44 45

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Moniuszki 20, 39-400 Tarnobrzeg

pon. - pt.: 8.00 - 17.00, sob.: 9.00 - 13.00

Nasze biuro w Nowej DębieZapraszamy serdecznie do
naszego biura w Nowej Dębie

tel./fax.: 15 846 33 40

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Al. Zwycięstwa 2, 39-460 Nowa Dęba

pon. - pt.: 9.30 - 16.30, sob.: 9.00 - 11.30

Agent firm: Ergo Hestia, HDI, Benefia, Concordia, InterRisk, Generali, Inter Polska, Warta, PZU, Uniqa

(C) 2001 - 2016 Ubezpieczenia Acis.pl Piotr Kowalik w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.